1599-5000-93

שאלות ותשובות

למי אתם מתאימים?

חברת טכנינט מעניקה שירותי מחשוב לגורמים עסקיים, פרטיים וציבוריים, אשר זקוקים למענה ותמיכה בתחום המחשוב. ההתמחות שלנו מיועדת בעיקר לחברות קטנות ובינוניות, אשר לא מחזיקות מחלקת תמיכה טכנית משל עצמן, כאשר טכנינט יכולה לתת להם מענה מקיף, לפי הצרכים שלהם.

מתי פונים אליכם?

אפשר לפנות לטכנינט בכל שלב בקיומו של הארגון או העסק שלכם. טכנינט נותנת מענה גם לעסקים בתחילת דרכם, אשר נדרשים להקמה של תשתית מחשובית, הקמה של רשתות מחשוב, רכישת ציוד אלקטרוני וכיו"ב. עם זאת, חברת טכנינט יכולה לסייע גם לחברות ותיקות, אשר מעוניינות לשדרג את פתרונות המחשוב שלהם, לקבל מענה לבעיות בתחום הטכנולוגי, או להרחיב את מגוון השירותים שלהן, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים חדשים.

איזה שירותים אתם בעצם נותנים?

חברת טכנינט מאפשרת לכם לקבל שירותים מתקדמים במיוחד בתחום מערכות המחשוב. החברה עוסקת בין השאר בתכנון של רשתות מחשוב חדשות, ייעוץ בנוגע להטמעת פתרונות טכנולוגיים בתוך העסק או הארגון, טיפול שוטף בתקלות מחשוב, שירותי מיקור חוץ, ומכירה של ציוד מקצועי.

מה זה מיקור חוץ?

אחד מהפתרונות הייחודיים של טכנינט, הוא היכולת שלה לספק לכם איש צוות מקצועי, אשר בעצם יתפקד כחלק מהארגון שלכם. כך, אתם יכולים לקבל מענה מהיר במיוחד בתחומים השונים. ניתן לקבל את השירות לפי בנק שעות לאורך זמן, או לפי פרוייקטים שאתם מעוניינים לקדם. ניתן לבחור ימים קבועים בהם אנשי הצוות יגיעו עד העסק שלכם, או לעבוד איתם במשך כמה ימים ברצף באופן חד פעמי, בתוכנית גמישה לבחירתכם.

יש לי בעיה במחשב... האם אני צריך לחכות לטכנאי שיבוא?

ממש לא! חברת טכנינט מפעילה פתרונות מתקדמים, ובין השאר מספקת לכם פלטפורמה של תמיכה מרחוק. אנשי הצוות שלנו יוכלו לבצע השתלטות מרחוק על המחשב שלכם, לבחון את הבעיה, ובמידת הצורך לספק מענה. כמובן שאם יש צורך בפתרון מורכב יותר נשלח גם טכנאי, אך אנו מעוניינים תמיד לספק את הפתרון המהיר והיעיל ביותר שיש, לפי חומרת הבעיה.

אני זקוק לשינוי טכנולוגי בעסק שלי, מה אפשר לעשות?

אנחנו בחברת טכנינט מאמינים, שבכדי לקדם את העסק שלך, אתה חייב גם להתעדכן בתחומי הידע הטכנולוגיים. עם זאת, אנו מכירים בכך שלמנהלים בארגונים ועסקים, אין את הזמן תמיד לבחון בעצמם את כל הפתרונות לבדם. לכן, אנו מעניקים לכם שירות של ייעוץ ותכנון מערכות מחשוב, וגיבוש פתרונות עבור העסק שלכם. חשוב לציין שטכנינט מעניקה את הייעוץ באופן אישי, וכל פתרון שהיא מספקת לכם, תפור עבורכם באופן אישי, כאשר אנו שוקלים היבטים שונים – אופי הפעילות שלכם, היקף הפעילות, נקודות חוזק וחולשה, וכיו"ב.

אתם מוכרים גם ציוד מקצועי?

בהחלט כן! חברת טכנינט כוללת בתוכה גם חטיבה שלמה, שהיא החנות שלנו. דרך החנות של טכנינט, תוכלו לרכוש מוצרים שונים בתחום המחשוב והתקשורת – מחשבים ניידים ונייחים, מסכים, מוצרי מולטימדיה, מעבדים, סורקים, כרטיסי רשת, מערכות טלפון IP , ארונות תקשורת, ועוד מוצרים רבים. כמובן שאתם מוזמנים להתייעץ עמנו, בנוגע לציוד אשר יתאים עבורכם.

כיצד יוצרים עמכם קשר?

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך מספר הטלפון 1-599-5000-93, או דרך כתובת הדוא"ל שלנו support@techninet.co.il. נוסף על כך, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק שלנו, וכן ללשונית "צור קשר" באתר, בכדי לצפות בדרכי תקשורת נוספים.