1599-5000-93

הקמת רשתות מחשוב

social network concept

אנחנו בטכנינט יודעים, כי כל עסק חדש שמוקם, נדרש להקים לעצמו רשת מחשוב פנימית שתוכל לחבר בין עובדי החברה ובין לקוחותיה. זאת, בין אם מדובר על משרד אחד, או על פזורה בכל רחבי הארץ.

לצוות טכנינט יש את מלוא הכלים להתאים את הרשת לסוג העסק, ובהתאם לדרישת הלקוח.

אנחנו יושבים באופן אישי עם כל אחד מהלקוחות, מבררים את הדרישות, ולאחר מכן מציעים לו את האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניו, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה תקציבית. לאחר מכן, אנחנו דואגים לטיפול בפן הטכני של הקמת הרשת, מקצה לקצה, החל בהגדרת עמדות הקצה, דרך הקצאת ציוד החומרה המתאים, ועד לסיום הפרויקט באופן מוצלח, על כל המשמעויות הכרוכות בתהליך.

רשת מחשבים

 

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות טכנינט, דרך דף הבית או העמוד ליצירת קשר, ולהתחיל איתנו קשר מוצלח ומקצועי לטווח הארוך

שאלות נפוצות בנושא רשתות מחשוב:

כיצד מתכננים רשת מחשבים בעסק?

תחום הפעילות של חברת טכנינט רחב וכולל סל שירותים ומוצרים המיועד לכל העסקים. צוות החברה מתמחה בהקמה והטמעת רשתות מחשבים ומערכות מחשוב. לפני התקנת רשת מחשבים יגיע הצוות המקצועי של טכנינט לבית העסק כדי להבין את צרכיו ולבדוק את התשתית הקיימת. לאחר אפיון הלקוח נדאג לספק פתרון מלא תחת קורת גג אחת הכולל ציוד מחשבים ותקשורת, התקנת רשת המחשבים והדרכת העובדים.

האם כדאי להתקין רשת מחשבים בעסק קטן?

רשת מחשבים משדרגת את העבודה בכל עסק, קטן או גדול, ובכל עסק שבו שני מחשבים ויותר מומלץ להתקין רשת על מנת לייעל את העבודה, לחסוך במשאבים, לשתף קבצים, חיבור לאינטרנט ומדפסות, ולהקים מערך גיבוי.

כיצד פותרים בעיות ברשת מחשבים בעסק?

חברת טכנינט מציעה פתרון תקלות ובעיות ברשת המחשבים באמצעות אנשי מקצוע בעל ניסיון וידע רב בתחום. ניתן לבחור בין פתרון התקלה מרחוק באמצעות השתלטות על השרת או המחשבים בעסק למענה טכני על ידי טכנאי מחשבים מוסמך המגיע לבית העסק. אנו מחויבים לספק מענה טכני מהיר ויעיל על מנת שתוכלו לשוב לעבודתכם במהרה.

האם ניתן לשתף קבצים ומדפסות ברשת המחשבים בעסק?

שיתוף משאבים ברשת מייעל את עבודת העסק וחוסך עלויות. לאחר התקנת רשת מחשבים בעסק על ידי חברת טכנינט תוכלו ליהנות משיתוף קבצים ומדפסות ברשת ומעבודה יעילה מתקדמת יותר.