1599-5000-93

ייעוץ ותכנון והטמעת פתרונות

working people

אנו בטכנינט רואים את העסק שלכם ואת הדינמיות שבה הוא פועל, זהו לא עסק אשר קופא על שמריו.

אתם תמיד מחפשים כיוונים שונים ומגוונים להתפתח אליהם ולכיוונים אלו ישנן משמעויות טכנולוגיות נרחבות. בין אם אתם רוצים לשנות את ארכיטקטורת הרשת, ובין אם אתם רוצים לבחון חומרה חדשה או לרכוש תוכנות שונות שיוכלו לסייע לעסק שלכם – אנחנו נלווה אתכם בתהליך.

טכנינט מתגייסת לעזרתכם, ומספקת לכם שירותי ייעוץ בנוגע לבחירת הכיוון המתאים לעסק שלכם. באפשרותנו גם לתכנן עבורכם את הפתרון שיתאים לעסק שלכם באופן אידאלי. כמו כן, טכנינט מאפשרת לכם לקבל שירותי הטמעת מערכות בתוך החברה, כולל הדרכות אישיות וקבוצתיות.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות טכנינט, דרך דף הבית או העמוד ליצירת קשר, ולהתחיל איתנו קשר מוצלח ומקצועי לטווח הארוך.

שאלות נפוצות בנושא:

מה מיוחד בשירות של טכנינט?

טכנינט מציעה ניסיון וידע רב בתכנון והטמעת מערכות מחשוב בעסקים. השירות מתבצע על ידי אנשי צוות מקצועיים ומנוסים וכולל הדרכת עובדים ומענה טכני מהיר ויעיל. כל עסק מעוניין לגדול ולהתפתח וכדי ליישם תהליך זה חשוב לפנות לחברה טכנינט המספקת פתרונות מחשוב מתקדמים. החברה מייעצת, מתכננת ומטמיעה, בהתאמה אישית לצרכי העסק, את הפתרון המתאים ביותר עבורו.

האם שירות הטמעת פתרונות מחשוב כולל הדרכת העובדים בעסק?

חברת טכנינט מספקת שירותי ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר לעסקים בנוגע לבחירת פתרונות המחשוב והתקשורת לעסק. החברה שמחה ללוות את הלקוח משלב הייעוץ, דרך התכנון וההקמה ולאורך הטמעת מערכת המחשוב החדשה או המשודרגת בעסק. הטמעת המערכת מלווה בהדרכת מקצועית של העובדים באופן אישי או קבוצתי.

איך אדע מהו פתרון המחשוב הטוב ביותר לעסק שלי?

טכנינט מחויבת לספק פתרונות מחשוב מתקדמים, איכותיים ויעילים ללקוחותיה. אנו עומדים כאם לרשותכם על מנת לייעץ עבורכם מהו פתרון המחשוב הטוב ביותר לצרכי העסק ונשמח לייעץ, לתכנן, להקים ולהטמיע את מערכות המחשוב בעסק שלכם.

האם השירות של טכנינט כולל תמיכה טכנית?

חברת טכנינט מפעילה מרכז תמיכה יעיל ומהיר המספק מענה איכותי ומקצועי בכל שאלה, בקשה או בעיה. במרכז התמיכה עומדים לשירותכם אנשי צוות מקצועיים ומנוסים שיוכלו לפתור תקלות באמצעות שליטה מרחוק ולמנוע תקלות במערוכת המחשוב בעסק על ידי מערכת ניטור ובקרה מתקדמת הנמצאת במשרדי טכנינט. במידת הצורך ישלח טכנאי לבית העסק כדי לטפל בבעיה ולפתור תקלות במקום.