1599-5000-93

שירותי מיקור חוץ

spherical laptops

לא מעט עסקים, מעוניינים באיש תמיכה טכנית שיהיה זמין עבורם, ואף ישב במשרדי החברה עצמה.

אנו בטכנינט מציעים לכם את אנשי התמיכה הטובים ביותר! העבודה מתבצעת באמצעות שירות של מיקור חוץ. אנחנו מספקים לכם את אנשי הצוות שלנו, כאשר בפניכם עומדת האפשרות לקבוע "בנק שעות" או "בנק ימים", על פיו העובדים שלנו יגיעו לעסק שלכם. ניתן לבחור פרקי זמן קבועים בהם תעשו שימוש בשירות, או לבחור באפשרות של פרקי זמן גמישים בהתאם לצורך ולשינויים בחברה - הכל לפי ההעדפה שלכם ולפי הצורך של העסק שלכם!

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות טכנינט, דרך דף הבית או העמוד ליצירת קשר, ולהתחיל איתנו קשר מוצלח ומקצועי לטווח הארוך.

מיקור חוץ שאלות ותשובות:

מה זה מיקור חוץ?

חברת טכנינט מספקת סל מוצרים ושירותים רחב הכולל פתרונות מיקור חוץ. שירות זה מאפשר לעסק לשמור על רצף פעילות עסקית, לבצע תחזוקה בציוד המחשבים והתקשורת, להחליף עובדים חולים או עובדים בחופשה ולהשתלב בעבודה על פרויקט מסוים.

מהן האפשרויות למיקור חוץ?

חברת טכנינט מציעה שירותי מיקור חוץ במגוון תחומים לפי בנק שעות לאורך זמן או לפי פרויקטים בעסק. ניתן לבחור חבילת שירות מיקור חוץ עם שעות וימי הגעה הנקבעים מראש, וניתן לרכוש חבילת שירות גמישה לפי צרכי העסק או הפרויקט כאשר יש לתגבר את מנהלי הרשת בעסק במקרים דחופים, בעת היעדרות מהעבודה או בפרויקטים גדולים.

האם שירותי מיקור חוץ זולים יותר לעסק?

שירותי מיקור חוץ זולים לעומת עלות אחזקת עובד בעסק. בשירות מיקור חוץ משלמים לפי בנק שעות או חבילת שירות ואין תשלום עבור סעיפים כמו חופשות, מחלות, מילואים וכד'.

האם ניתן להזמין מיקור חוץ לפי בנק שעות?

חברת טכנינט מציעה מגוון אפשרויות למיקור חוץ. ניתן לרכוש חבילת בנק שעות למיקור חוץ וליהנות מפתרון איכותי, ייחודי וגמיש של צוות מקצועי ומנוסה.