1599-5000-93

פתרון תקלות מחשבים

success button

העסק שלכם תלוי במערכות המחשוב שלו. לכן כל תקלה קטנה יכול להוות מקל רציני בגלגל.

צוות טכנינט מספק לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, המסוגלים לטפל בכל תקלת מחשוב באשר היא. באפשרותכם לבחור בין אופציות שונות לטיפול בתקלות: החל מטיפול על ידי איש תמיכה של צוות טכנינט המגיע פיזית למקום התקלה, ועד פתרון התקלה מרחוק, באמצעות השתלטות הצוות המקצועי שלנו על המחשב, ובחינת הבעיה. הבחירה היא תמיד בידכם, לפי הצורך.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות טכנינט, דרך דף הבית או העמוד ליצירת קשר, ולהתחיל איתנו קשר מוצלח ומקצועי לטווח הארוך.

שאלות ותשובות על השירות:

האם אתם מסוגלים לטפל בכל בעיות המחשוב בעסק?

חברת טכנינט מספקת מענה טכני מקצועי ונרחב בכל תחומי המחשוב לעסקים. צוות החברה כולל טכנאי מחשב מקצועיים ומנוסים, מנהלי רשתות וטכנאי ציוד תקשורת. החברה מציעה מענה טכני מהיר ויעיל לפתרון תקלות ובעיות בכל ציודי המחשוב והתקשורת.

כיצד אתם מטפלים בבעיות מחשוב בעסק רחוק?

חברת טכנינט מציעה מענה מקצועי לפתרון תקלות באמצעות השתלטות מרחוק על המחשבים בעסק. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת זו ניתן לפתור בעיות ותקלות רבות והעסק חוזר לפעילות מלאה ללא צורך בזמני המתנה ארוכים וללא עיכוב עד להגעת טכנאי.

האם כל קריאת שירות מחייבת הגעת טכנאי?

כאשר לקוח פונה לאנשי השירות והתמיכה של טכנינט נדאג לנסות ולפתור את הבעיה בטלפון. במידה ויש צורך נשתלט מרחוק על מחשבי העסק וננסה לאבחן את הבעיה ולפתור אותה במהירות. כאשר יש תקלת חומרה נדאג לשלוח צוות טכני במהירות האפשרית על מנת לספק מענה טכני מהיר ויעיל ללקוח.

האם אתם מציעים מענה טלפוני מקצועי לפתרון תקלות?

חבר טכנינט מפעילה מוקד שירות ותמיכה טלפוני הפועל מסביב לשעון. הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות האתר, במייל או בטלפון ונדאג לספר עבורכם פתרון מקצועי, מהיר ויעיל.