1599-5000-93

שירותי ענן

דף הביתמאמריםשירותי ענן

מהם בעצם שירותי ענן?

מעוניינים לקדם את העסק שלכם מבחינה טכנולוגית? מה שאתם צריכים לעשות זה להצטרף למהפכת הענן! שירותי ענן הפכו להיות שם-דבר בשנים האחרונות, וכמעט כל ארגון עושה בהם היום שימוש - החל מעסק קטן של אדם אחד, ועד לארגונים בסדר גודל בינוני-גדול.

הרעיון מאחורי שירותי הענן הוא פשוט למדי. במקום שכל המידע יהיה מגובה בתוך המחשבים בעמדות הקצה או בתוך שרת שמתוחזק בתוך הארגון, מעבירים את כל מרכז הידע למקום אחר. שירותי ענן בעצם מאפשרים שהמידע כולו יישמר ע"ג שרת מרוחק, אשר כלל לא נמצא בתוך החברה. בתוך השרת, מקצים מקום מסוים עבור המידע שלכם, ואתם יכולים לגשת אליו בקלות. הסיבה לכך שרק בשנים האחרונות עלתה קרנן של שירותי הענן, קשורה לכך שהטכנולוגיה התקדמה, והיום אין הבדל במהירות הגישה למידע בין אם הוא יושב על המחשב האישי, ובין אם הוא יושב על ענן.

מהם היתרונות של שירותי הענן?

לשירותי הענן יש היום יתרונות רבים, כל עוד עושים בהם שימוש נכון, ומתכננים אותם כמו שצריך. קודם כל, הגמישות שלכם היא גבוהה הרבה יותר. לו כל המידע היה נשמר על המחשבים שלכם, היה עליכם צורך לקנות בכל פעם חומרה חדשה, ולתכנן את חלוקת מקום ע"ג השרת בצורה הרבה יותר פרטנית. לעומת זאת, בשירותי ענן אין זה כך. אתם לא צריכים לטפל כלל בחומרה, ובמידה ואתם זקוקים לעוד מקום - פשוט פונים לחברה, מבקשים לקנות מקום נוסף על השרת, ואפשר לתת לעסק שלכם להתרחב!
לא מדובר רק על גמישות, אלא גם על חיסכון ניכר במשאבים. חישבו רגע כמה טיפול צורך שרת אחד בלבד. יש צורך לראות שהוא נקי מתקלות, יש צורך לגבות אותו בכל שלב. יש צורך לבצע לו ניטור של אבטחת מידע. בקיצור - יש צורך לשלם לאנשי מקצוע שיבדקו יום-יום את השרת שלכם. מדובר על עלויות גבוהות למדי, ואפשר היום להוריד אותן בקלות אם פונים לשירותי הענן. בשירות הענן, השרת כלל לא יושב אצלכם, ואינכם צריכים לטפל בו. מחיר השירות הוא נמוך פי כמה משכירת עובד קבוע, ואתם עדיין מקבלים טיפול מקצועי ברמה הגבוהה. יתרה מזו - בקרב עסקים שנותנים שירותי ענן, אתם עדיין מקבלים מענה אישי לחלוטין, ויכולים לפנות לתמיכה טכנית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

שירותי הענן של טכנינט

אם גם אתם מעוניינים להתקדם ולהעביר את העסק שלכם לעולם הענן, כל שעליכם לעשות זה רק לפנות לחברת טכנינט. החברה עוסקת במתן פתרונות מחשוב לעסקים, וכן מתמקדת גם בתחום של שירותי הענן. אנחנו בטכנינט מאמינים, שלשירותי ענן יש אפשרות להצעיד את העסקים קדימה - כל עוד מתכננים אותם נכון. אנחנו נדאג להסביר לכם את ההשלכות של השירות, נסביר לכם כיצד תקבלו מענה לצרכים שלכם, וכמובן נספק לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו לטפל במידע שלכם, שיעבור לשבת ע"ג הענן. צרו קשר עם טכנינט דרך מילוי הטופס, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.